Відеоспостереження

Камери відеоспостереження будуть вашими очима , Ви зможете відслідковувати ситуації в місцях встановлення камер як на місці так і через Інтернет. Знаючи що встановлені камери моніторингу: працівники будуть більш дисциплінованими та обережними, що підвищить продуктивність праці. також відеонагляд це значний стримуючий фактор для злочинців, та можливість швидкого реагування на крадіжку.

Найнадійніші системи відеоспостереження

Найнадійніша система відеоспостереження , давачі якої, охороняють ваш будинок. Безпека абсолютно всіх приміщень, а також прибудинкових територій – під найсуворішим контролем охоронної системи. Ви завжди в курсі того, що відбувається у вашому будинку, офісі чи магазині.

Встановлення відеоспостереження на таких об’єктах

  • Встановлення відеонагляду в квартирі
  • Встановлення відеоспостереження в будинку
  • Встановлення відеонагляду в заміському котеджі або дачі
  • Встановлення відеоспостереження в офісі
  • Установка відеоспостереження на вулиці
  • Встановлення відеоспостереження в офісі
  • Установка відеоспостереження на підприємстві
  • Встановлення відеоспостереження в ресторані та кафе
  • Встановлення відеоспостереження в магазині і супермаркеті

Домофон веде статистику всіх ваших відвідувачів, записує для вас повідомлення та фото відвідувачів. Ведення відео архіву допоможе фіксувати всі події в місцях спостереження та допоможе захистити вашу сторону в спірних ситуаціях. Якщо немає потреби цілодобово вести відео архів, ми зможемо налаштувати ведення відео архіву тільки в певний час або лише на момент спрацювання датчика руху камери.

Завдяки цьому можна більш якісно організувати систему протидії небажаного проникнення на територію об’єкту. Відеонагляд можна пов’язати з турнікетами і організувати автоматичний пункт пропуску за принципом «свій-чужий».

Ефективне зчитування номерних знаків автомобіля дозволяє контролювати транспортний потік та запобігти несанкціонованому проїзду.

Комплекти відеоспостереження

Ми розробили комплекти рішень для різних продуктів. А також ми можемо створити індивідуальний комплект саме під ваш варіант.

Що стосується домашньої безпеки, завжди краще дотримуватися професійної, надійної компанії. З нашими продуктами ви зможете перевірити свої властивості на своєму смартфоні, планшеті, настільному комп’ютері або ноутбуці. Ви зможете контролювати, записувати та відтворювати зображення відеоспостереження будь-коли і де завгодно. Ви будете мати візуальний доступ до свого будинку в будь-якому місці світу лише одним натисненням кнопки.

Встановлення відеонагляду у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Києві та по всій Україні

Завдяки висококваліфікованим спеціалістам і найкращому обладнанню, ми даємо гарантію на всі види послуг, та гарантію на все обладнання.

Встановити відеоспостереження ви можете у будь якому приміщенні, а саме: для дому, квартири, офісу, складу, магазину, підприємства тощо. Індивідуальний підхід та обслуговування, можливість коректування і зміни конфігурації в залежності від ваших побажань.

Підключення камер відеоспостереження у SolidHome

SolidHome  тісно співпрацюємо з клієнтами, щоб забезпечити індивідуальну систему відповідно до ваших приміщень і бюджету. Наша команда професійних та кваліфікованих інженерів забезпечить якісну установку системи відеоспостереження, а також навчання, впровадження, консультації та підтримку

Ми в SolidHome пишаємося тим, що встановлюємо найкращі та сучасні і системи безпеки.

Copy link
Powered by Social Snap