Відеоспостереження

Камери відеоспостереження будуть вашими очима , Ви зможете відслідковувати ситуації в місцях встановлення камер як на місці так і через Інтернет. Знаючи що встановлені камери моніторингу: працівники будуть більш дисциплінованими та обережними, що підвищить продуктивність праці. також відеонагляд це значний стримуючий фактор для злочинців, та можливість швидкого реагування на крадіжку.

Найнадійніші системи відеоспостереження

Найнадійніша система відеоспостереження, датчики якої, охороняють ваш будинок. Безпека абсолютно всіх приміщень, а також прибудинкових територій – під найсуворішим контролем охоронної системи. Ви завжди в курсі того, що відбувається у вашому будинку, офісі чи магазині.

Встановлення відеоспостереження на таких об’єктах

  • Встановлення відеонагляду в квартирі
  • Встановлення відеоспостереження в будинку
  • Встановлення відеонагляду в заміському котеджі або дачі
  • Встановлення відеоспостереження в офісі
  • Установка відеоспостереження на вулиці
  • Встановлення відеоспостереження в офісі
  • Установка відеоспостереження на підприємстві
  • Встановлення відеоспостереження в ресторані та кафе
  • Встановлення відеоспостереження в магазині і супермаркеті

Домофон веде статистику всіх ваших відвідувачів, записує для вас повідомлення та фото відвідувачів. Ведення відео архіву допоможе фіксувати всі події в місцях спостереження та допоможе захистити вашу сторону в спірних ситуаціях. Якщо немає потреби цілодобово вести відео архів, ми зможемо налаштувати ведення відео архіву тільки в певний час або лише на момент спрацювання датчика руху камери.

Завдяки цьому можна більш якісно організувати систему протидії небажаного проникнення на територію об’єкту. Відеонагляд можна пов’язати з турнікетами і організувати автоматичний пункт пропуску за принципом «свій-чужий».

Ефективне зчитування номерних знаків автомобіля дозволяє контролювати транспортний потік та запобігти несанкціонованому проїзду.

Комплекти відеоспостереження

Ми розробили комплекти рішень для різних продуктів. А також ми можемо створити індивідуальний комплект саме під ваш варіант.

Що стосується домашньої безпеки, завжди краще дотримуватися професійної, надійної компанії. З нашими продуктами ви зможете перевірити свої властивості на своєму смартфоні, планшеті, настільному комп’ютері або ноутбуці. Ви зможете контролювати, записувати та відтворювати зображення відеоспостереження будь-коли і де завгодно. Ви будете мати візуальний доступ до свого будинку в будь-якому місці світу лише одним натисненням кнопки.

Встановлення відеонагляду у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Києві та по всій Україні

Завдяки висококваліфікованим спеціалістам і найкращому обладнанню, ми даємо гарантію на всі види послуг, та гарантію на все обладнання.

Встановити відеоспостереження ви можете у будь якому приміщенні, а саме: для дому, квартири, офісу, складу, магазину, підприємства тощо. Індивідуальний підхід та обслуговування, можливість коректування і зміни конфігурації в залежності від ваших побажань.

Підключення камер відеоспостереження у SolidHome

SolidHome  тісно співпрацюємо з клієнтами, щоб забезпечити індивідуальну систему відповідно до ваших приміщень і бюджету. Наша команда професійних та кваліфікованих інженерів забезпечить якісну установку системи відеоспостереження, а також навчання, впровадження, консультації та підтримку

Ми в SolidHome пишаємося тим, що встановлюємо найкращі та сучасні і системи безпеки.

Copy link
Powered by Social Snap