Телефонія

Налаштування IP телефонії у Львові, Києві по всій Україні

IP-телефонія (передача даних по Інтернет-протоколу) – це телефон, в якому голосовий сигнал надходить у вигляді пакетів даних через Інтернет (передача голосів по IP) або віртуальна приватна мережа(VPN).
IP-телефонія встановлює зв’язок через Інтернет.
Для відправлення голосу використовується інтернет-протокол (відсутня і аббревіатура IP). IP-телефонія дозволяє використовувати різні пристрої, такі як телефони, смартфони, комп’ютери та планшети, які використовують звичайні телефони.
Таке з’єднання з загальнодоступною телефонною мережею дозволяє користувачеві IP-телефонії зворотного дзвінка на звичайні телефонні номери, такі як географічні телефонні номери, номери мобільних телефонів, номери спеціальних тарифів (800, …); і мати географічний номер, який може дозволити будь-який користувач телефону.
Як ip телефонія для офісу, так і звичайна пропонують висококачественные звонки. IP-телефонія залежить від якості підключення до Інтернету та звичайної зв’язку.
IP-телефонія заснована на технології VoIP (Voice over Internet Protocol), також називається Voice over IP, що відповідає за перетворення голосу в пакети даних, щоб їх можна було надсилати через Інтернет.
Ip телефонія, Україна не стала виключенням, дуже популярна в світі. Ведь, IP-телефонія має багато переваг:
– збереження
Економія коштів є вражаючою при переході з фізичного комунікатора з традиційною телефонією на IP-телефонію з віртуальним комутатором.
– мобільність
У відмінній від звичайної телефонії, IP-телефонія дозволяє використовувати фіксований номер з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету. Тому телефонні номери в IP-телефонії також називають віртуальною нумерацією.
– Функціональність
Можливість використовувати розширені функції, включені в телефонні плани.
Міні АТС є приватною телефонною мережею, що використовується в компанії або організації. Пользователи телефонної системи АТС можуть спілкуватися в межах своєї компанії і з зовнішнім миром, використовуючи різні канали зв’язку, такі як передача голосу по IP, ISDN. АТС також дозволяє мати більше телефонів, ніж фізичні телефонні лінії і дозволяє безкоштовні дзвінки між користувачами. Крім того, він надає такі функції, як переведення дзвінків, голосова пошта, запису дзвінків, інтерактивних голосових меню (IVR) і очірених звонків.
Щоб скористатися IP-телефонією, вам потрібно виконати наступні  3 вимоги:
• укласти договір про надання послуг оператора
• мати Інтернет
• мати пристрій для здійснення дзвінків
IP-телефонія забезпечує надійну, безпечну, быструю і послідовну зв’язок по всім напрямкам. Телефонія для офіса також пропонує бізнес-групу, надаючи свій службовий телефонний номер, який є більш дешевим по порівнянню з традиційною телефонною системою. Встановлення АТС компанією SolidHome допомагає вам зекономію кошти і здійснювати зв’язок з світом.

Copy link
Powered by Social Snap