Аудіовізуальний зв’язок

Епоха фліпчарта, білої доски, маркери, PowerPoint і погано пристосованого проектора на танцювальному столі. Тепер сучасні технологічні можливості дозволяють зробити конференц-зали, які є місцем для продуктивної роботи. Учтите, що оновлення цих просторів вже є необхідністю.
Конференц-система представляє собою набір носіїв, які є незалежними від розміщення приміщень, допомагають легко спілкуватися з різноманітними сторонами заходів. Система або система конгресу – інші названня систем.
При виникненні розбіжності теорії, для проведення відеоконференцій не потрібна дорога і складна конференція, яка використовується тільки великими компаніями з величезними ІТ-відделами. SolidHome пропонує рішення, які дозволяють приєднуватися до конференц-залу з іншими групами.
Першим етапом наданню наших професійних послуг є визначення потреб клієнтів і розробка системи озвучування приміщень, що буде відповідати узгодженому бюджету. Наші консультанти, які розробляють системи аудіовізуального комплекса, допомагають перетворити конференц-зали, зал засідань, приміщень для роботи та робочих просторів для спільної роботи.
Мы співпрацюємо з вами, щоб розробити, виправити, піддержати, оптимізувати систему озвучування приміщень, щоб використовувати їх в робочому процесі.
Второй етап – це детальне проектування та документація проекту. От простых АВ-решений до сложних систем автоматизації приміщень, які безперешкодно інтегрують і оптимізують конференц-зв’язок з іншими технологіями. Ми встановлюємо масштабні, гнучкі, економні аудіовізуальні системи з інтуїтивно зрозумілими і простими в інтерфейсі технологій. Наша компанія розуміє роль, яку аудіовізуальні технології відіграють у створенні комунікацій, оприлюднення спільної роботи та підвищення продуктивності. Компанія SolidHome пропонує встановити обладнання для проведення конференцій, які відповідають запитам майбутнього.
Основними компонентами конференц-системы є такі елементи:
• оборудование конференц-системы
• відеопанель
• видеокамера
• усилитель
• мікрофонна система
• акустичні системи
Конференц-системы разделяются на два типу: безпровідні і проводні системи. Це залежить від того, як взаємодіють головний блок управління і індивідуальні пристосування.
Устройство для конференц связи – плюсы в використанні:
• Пространство і інструменти, необхідні для більш ефективного співробітництва.
• Інфраструктура спільної роботи, адаптована до розміщення і бюджету вашої компанії.
• Общение з удаленими командами ліцею з максимальною естественностью і продуктивністю.
• Участь у телеконференціях з робочим місцем, домашнім офісом, готелем або місцем перебування, з допомогою мобільного телефону.
• Система зв’язку була розроблена з акцентом на максимальну безпеку експлуатації, тому в будь-якій ситуації, можна надати неможливо.

Copy link
Powered by Social Snap