Охоронна сигналізація

Якщо ви вже встановили систему безпеки, або плануєте встановити охоронні системи в домі, квартирі, офісі, на підприємстві, відповідно потрібно розібратися що це таке.

Ми розповімо простим, нехитрим способом, що таке охоронна сигналізація, функції, що вона виконує, щоб Ви могли прийняти правильне рішення при виборі, покупці, гарантії вашої безпеки.

Безпека – це почуття захисту від зовнішніх небезпек, що негативно впливають на якість життя. Іншими словами, набір заходів по захисту від можливих злочинів, інших негативних ситуацій, що можуть трапитися в житті.

Встановлення охоронної сигналізації у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську по всій Україні

Система безпеки – це сукупність взаємопов’язаних елементів, головною метою яких є встановлення рівня захисту від можливих ризиків, небезпек, недоліків, злочинів. Вони можуть негативно вплинути на цілісність людей (будинку, офісу, бізнесу …) у всіх аспектах. Охоронна сигналізація, купити яку можна у нас на сайті, покликана створювати відчуття спокою перед будь-якою небезпекою.

Сьогодні, в безлічі систем безпеки вбудовані функції для виявлення проникнення, контролю доступу, контролю відвідувань приміщень, відеоспостереження і безліч іншого. Установка сигналізації, ціна на яку коливається від функцій системи, – непростий вибір на ринку різних технологій. Різноманіття різних продуктів, пропозицій збиває з вибору системи, яка підходить для вашого будинку або компанії.

Система безпеки складається з різних елементів. До них можна зарахувати розподіл приміщення на зони, для кращого покриття всієї території, стан системи, передача даних для охорони, інтерпретація сигналів.

Найкращі охоронні системи лише у Нас!

У нас Ви можете замовити послуги встановлення систем безпеки для:

  1. Сигналізація для квартир
  2. Системи безпеки для домів
  3. Сигналізація в під’їзді
  4. Сигналізація для котеджів
  5. Охоронні системи для офісів
  6. Сигналізація на підприємстві
  7. Охоронні системи в супермаркетах
  8. Сигналізація на складі тощо

Компанія SolidHome займається встановленням охоронних систем. Охоронна сигналізація скоріше необхідність, ніж розкіш. Вона гарантує безпеку вашого майна у разі відсутності власників. При необхідності сигналізація може підключатися до пульту централізованого управління.

У разі проникнення зловмисника у будинок відразу надійде сигнал тривоги. Через 5 хвилин після його отримання прибуває група швидкого реагування. Співробітники з величезним досвідом роботи і спецпідготовкою мають все необхідне для затримання злочинця.

Охоронні системи можемо умовно поділити на два види, які пропонуємо нашим клієнтам.

Види сигналізації

  1. Автономна охоронна сигналізація.

Це набір засобів та обладнання,  які замовник з нашою допомогою вибирає відповідно до своїх побажань та особливостей об’єкту. Характеризується не великою вартістю, і як наслідок меншою захищеністю майна. Замовник може на свій розсуд вибрати спосіб оповіщення у разі спрацювання сигналізації. Найменш ефективним вважається сирена, яка може відлякати непідготовленого злодія та повідомити сусідів про пограбування. Більш ефективним є повідомлення про пограбування у вигляді sms та телефонного дзвінка на телефон власника і його довірених осіб.

  1. Пультова охоронна сигналізація.

На відміну від першого варіанту відповідальність за безпеку бере на себе охоронна організація. Яка у разі тривоги прибуде на ваш об’єкт, щоб нейтралізувати загрозу вашому майну. Це реалізується за допомогою спеціального комунікатора, який передає сигнал із сигналізації на пульт цілодобового спостереження.

Якщо ви встановите сигналізацію для дому, квартири, будинку, офісу, то ваше майно та нерухомість будуть  повністю захищені.

Copy link
Powered by Social Snap