сигналізація для складів
сигналізація для складів

Охоронна сигналізація для складів

Система включає:

  • Приймально-контрольний прилад
  • Сповіщувач руху
  • Сповіщувач відкриття
  • Сповіщувач розбиття
  • GSM комунікатор
  • Сирена
  • Джерело безперебійного живлення

Всі підприємства (бари, ресторани, офіси, магазини одягу або продовольства, склади, майстерні тощо) є мішенями злодіїв, грабіжників, оскільки там зазвичай знаходяться великі суми грошей, комп’ютерне обладнання, цінні інструменти. 

Ось чому сигналізація має важливе значення в будь-якому типі бізнесу, оскільки вона діє як стримуючий засіб проти злодіїв, робить попередження власникам, щоб вони могли діяти швидко. 

Будь-яка особа, яка володіє комерційними приміщеннями, може встановити охоронні системи для складу(категорія).

Охорона складів – встановлення сигналізації на складах спеціалістами SolidHome

 Масштабуються системи сигналізації – це ті, що дозволяють додавати кілька датчиків, детекторів, в залежності від розташування сигналізації, таким чином отримати систему, адаптовану до потреб. Наша сигналізація на склад(головна), разом з найбільш повними і ефективними послугами, являє собою цілісну захист, що діє для запобігання злодіїв, їх виявлення в разі їх приходу і, найголовніше, для забезпечення швидкого втручання через повідомлення поліції для захисту вашого складу проти крадіжок і вторгнень. Крім того, охорона складів продуктивніше з камерами відеоспостереження, які ви можете замовити на нашому сайті. Якщо хочете поговорити з комерційним техніком, який буде консультувати по різним типам сигналізації, допоможе вирішити всі сумніви і налаштувати комплект сигналізації, спеціально розроблений для вас, зателефонуйте нам. Ми хочемо допомогти вам захистити свій бізнес від вторгнень, крадіжок, пожеж і руйнування. Також у нас Ви можете замовити охоронні системи для квартири (на Наступний картку)

Copy link
Powered by Social Snap