Структурована кабельна система (СКС)

Структурована кабельна система (СКС) складається з гнучкої кабельної інфраструктури, яка приймає і підтримує кілька систем. Таким чином, приєднання структурованих кабелів до стандарту дозволяє пропонувати гнучкість установки і незалежність від постачальників і протоколів, а також гарантує великі можливості для зростання і поліпшення адміністрування.

Іншими словами, кабеленесучі системи – це фізично єдина і повна кабельна мережа з комбінаціями мідних проводів (кручені пари без екранування UTP), волоконно-оптичних кабелів, з’єднувальних блоків, кабелів, з’єднаних різними типами роз’ємів і адаптерів.

СКС є універсальною платформою, на якій будується стратегія інформаційних систем. Тому, монтаж СКС важливий для компанії.

Головна мета структурованої кабельної системи – задовольнити потреби в з’єднанні, такі як:

  • обмін інформацією,
  • доступ до баз даних,
  • послуги друку,
  • призначені для користувача служби,
  • активні каталоги,
  • телефонія,
  • засоби управління,
  • програмне забезпечення,
  • служби обміну повідомленнями.

Кабеленесучі системи, монтаж яких потрібен для активного обладнання в будівлі або установі протягом життєвого циклу, проте, мають список цілей і переваг:

ЦІЛІ СКС

Забезпечити систему передачі інформації через загальний носій.
Дозволити віртуальне спілкування з будь-яким пристроєм в будь-якому місці і в будь-який час.
Систематичне управління переміщеннями і змінами в розташуванні людей і устаткування.
Стандартизувати системи передачі інформації шляхом введення коштів для підтримки всіх типів трафіку.

Для досягнення поставлених цілей у вас вдома, в офісі або на підприємстві, компанія SolidHome, пропонує монтаж СКС, ціна на який починається від 50 доларів.

Переваги кабеленесучих систем

Мережа надійніша, ніж коаксіальні кабелі.
Моніторинг мережі з використанням програмного забезпечення на основі протоколу SNMP, який використовується більшістю комп’ютерів, дозволяє адміністратору контролювати збої, відстежувати трафік і налаштовувати мережу зі своєї робочої станції.
Конструкція дозволяє швидко асимілювати потреби мультимедіа в єдиній електропровідній інфраструктурі будівлі. Це дозволяє упорядковане і економічне зростання системи в тій мірі, в якій це потрібно організації.
Надійність: Гарантована продуктивність (до 20 років).
Просте адміністрування: поділ на керовані частини спрощує адміністрування, помилки можуть бути легко виявлені і швидко виправлені.
Безпека: настінні панелі встановлені правильно і закриті в робочих зонах, а також в закритій зоні або шафі, який виконує функцію комунікаційної шафи, таким чином, забезпечуючи довговічність проводки.
Естетичність: існує широкий спектр матеріалів, які можуть досягти гарного поєднання для адаптації до потреб, продуктивності.

Оскільки структурована кабельна система являє собою набір кабелів і роз’ємів, її компоненти, методи проектування та установки повинні відповідати стандарту, який забезпечує наша компанія. Монтаж СКС, Київ один з головних міст в Україні, де проходить установка, здійснюється згідно з вимогами.

Copy link
Powered by Social Snap