сигналізація для супермаркетів
сигналізація для супермаркетів

Сигналізація для магазинів, супермаркетів

Система включає:

  • Приймально-контрольний прилад
  • Сповіщувач руху від
  • Сповіщувач відкриття від
  • Сповіщувач розбиття від
  • GSM комунікатор
  • Сирена
  • Джерело безперебійного живлення

Коли ви керуєте бізнесом – незалежно від того, який вид – ви добре знаєте важливість захисту об’єктів, товару і, звичайно, ваших співробітників і клієнтів. 

Ви прекрасно знаєте, що безпека вашої компанії не підлягає обговоренню і особливо делікатна, якщо це бізнес, відкритий для громадськості. Ось чому люди довіряють SolidHome, щоб захистити свої магазини. 

Охоронна сигналізація для магазину була розроблена, щоб запропонувати комплексний захист, починаючи від зовнішнього простору приміщення до коштовного товару, через вітрини магазинів, двері, вікна. Відлякування злодіїв – це перша функція інсталяції сигналізації для магазинів. 

Вибираючи своїх жертв, грабіжники оцінюють труднощі, представлені кожним магазином, і завжди діють в найбільш відкритих приміщеннях. Між магазином з сигналізацією і іншим без тривоги, розбійники завжди виберуть найбільш незахищений варіант. Таким чином, кращий захист починається шляхом стримування порушників. 

Наявність датчиків, камер, детекторів є, відмінним ресурсом для відлякування злодіїв. Сигналізація в магазин(категорія), ціна на яку становить від 1050 у.о., допоможе зберегти супермаркет від злодіїв, шахраїв.

 Встановлена ​​gsm сигналізація для магазину, сповістить по телефону, якщо на територію магазину пробираються грабіжники, вандали. Так ви можете бути впевнені, що бізнес під охороною і йому нічого не загрожує. 

Захистіть магазин, установіть сигналізацію SolidHome. Також у нас Ви можете замовити охоронні системи для складу 

Copy link
Powered by Social Snap