Охоронні системи для підприємств
Централь Integra-128
Сповіщувач руху
Сповіщувач розбиття
Сповіщувач відкриття
Сирена
GSA комунікатор
Охоронні системи для підприємств
Централь Integra-128
Сповіщувач руху
Сповіщувач розбиття
Сповіщувач відкриття
Сирена
GSA комунікатор

Охоронні системи для підприємств

Система включає:

  • Приймально-контрольний прилад
  • Сповіщувач руху
  • Сповіщувач відкриття
  • Сповіщувач розбиття
  • GSM комунікатор
  • Сирена
  • Джерело безперебійного живлення

 

Система безпеки складається з людського таланту, правильного обладнання, постійної оцінки ризиків та їх запобігання, які загрожують людям та об’єктам. 

Вона також об’єднує базову реакційну систему проти загроз (план оборони і непередбачених обставин), а також постійну для контролю, нагляду, координації та підготовки персоналу. 

Малі та середні фірми піддаються всім видам загроз – як зовнішнім, так і внутрішнім – які можуть серйозно скомпрометувати їх майбутнє. Тому охорона підприємства – необхідний засіб забезпечення надійності та гарантія захищеності. Сигналізація для бізнесу від SolidHome – це союзник для створення безпечних умов, в яких співробітники, відвідувачі захищені від будь-яких посягань. 

Охоронні системи на підприємстві – охоронне підприємство SolidHome

Охоронні системи на підприємстві адаптовані до ваших потреб, стратегічно розміщені елементи стримування, датчики і детектори нового покоління. Захист, є комплексною, охоплює точки доступу, відкриті майданчики і цінні речі. Це дозволяє уникнути вторгнень, виявляє злодіїв і полегшує знаходження грабіжників.

 Охорона підприємств служить не тільки для подиву злочинців на місці, але і стримуючим фактором будь-якого злочинного діяння. Ми також знаємо, що безпека не обмежується тільки наданням обладнання. Тому ми приділяємо час, щоб зрозуміти вашу компанію, щоб переконатися, що ми пропонуємо вам правильні рішення для ваших потреб. Установка сигналізації на підприємстві проводиться від концепції до монтажу, щоб забезпечити повну безпеку, економлячи вам цінний час, ресурси і гроші. Оскільки з точки зору збереження немає місця для збоїв або перебоїв в супроводі, ми надаємо підтримку та технічне обслуговування встановлених конструкцій, а також їх профілактичне і коригуючий підтримку. 

Забезпечте належне функціонування систем, вбудованих в об’єкти, яке пропонує SolidHome. 

Також у нас Ви можете замовити охоронні системи для магазинів, супермаркетів.

Copy link
Powered by Social Snap