відеоспостереження в офісі
відеореєстратор
камера
відеоспостереження в офісі
відеореєстратор
камера

Відеоспостереження для офісів

Система включає:

  • Відеореєстратор з HD диском
  • Камери
  • Джерело безперебійного живлення
  • Встановлення обладнання
  • Налаштування системи

Неможливо контролювати все, що відбувається навколо вашого бізнесу цілодобово. Тому, щоб забезпечити загальну безпеку і безпеку всередині компанії, відеоспостереження в офісі один з кращих варіантів. Згідно з опитуванням Американської асоціації менеджменту, сорок вісім відсотків роботодавців використовують камери і відеоспостереження на робочому місці. Така передбачливість захищає не тільки від грабіжників, вандалів, але також дисциплінує працівників. Ви, як роботодавець уникнуте неприємних ситуацій, якщо будете використовувати системи відеоспостереження для офісу.

Для кожного клієнта ми розробляємо індивідуальний план розміщення камер, згідно з планом вашого офісу.

Відеокамери в офісі – оптимізація робочого часу працівників

Монтаж відеоспостереження в офісі давно вже перестала бути розкішшю, а стала необхідністю. Компанія SolidHome займається численними проектами та забезпечує монтаж відеоспостереження і встановлення системи в найкоротші терміни. Установка відеоспостереження в офісі проводиться нашими майстрами. Сучасні ip-камери є вбудовані веб-сервером, підключені до інтернет-мереж, а також передають відео в будь-яку точку світу. Це дозволить вам моніторити роботу співробітників в будь-який час, і незалежно від того чи перебуваєте ви в офісі чи ні. Ціна на встановлення камер спостереження для офісу в компанії SolidHome коштує від 600 у.о. Це порівняно невисока ціна за спокій і захист своїх цінностей.

Зацікавлені в створенні системи відеоспостереження для вашого бізнесу? Зателефонуйте до компанії SolidHome і Ви потрапите на правильний шлях до більш успішному бізнесу. Ми відповімо на всі ваші запитання і підберемо послуги, які найкраще підійдуть вам.

Також у нас Ви можете замовити Відеоспостереження для підприємств

Copy link
Powered by Social Snap