kvartyra
kamera
kvartyra
kamera

Відеоспостереження для квартир

Система відеоспостереження для квартири включає:

  • ІР камеру SD картку
  • Прокладку кабелю до роутера
  • Налаштування віддаленого перегляду

Система відеоспостереження для квартири включає:

  • Відеореєстратор з HD диском
  • Камери
  • Блок живлення
  • Монтаж ліній і всіх пристроїв
  • Налаштування системи

 Система відеоспостереження для квартири, вже протягом кількох років користується великою популярністю для захисту житла, цінностей. Насправді, як показує практика, наявність системи відеоспостереження стримує крадіжку, вандалізм і інші кримінальні дії. Коли відбувається злочин, відеоматеріали, зняті системою, часто використовуються правоохоронними органами для відновлення втрат і переслідування підозрюваних – завдання, які набагато складніше виконати без фотографій, наданих через систему відеоспостереження.

Відеоспостереження в квартирі – монтаж у Львові, Києві, Україні

Встановлення відеоспостереження в квартирі – перший крок до того, щоб відчувати себе вдома в цілковитій безпеці. 

Для установки відеоспостереження потрібно мати технічні знання і розбиратися в тому, що краще підійде для вашої квартири. Найпростіше замовити монтаж разом з обладнанням. Адже на відеоспостереження в квартирі ціна коливається в залежності від кількості кімнат. 

Якщо говорити про однокімнатну квартиру, наша фірма пропонує встановити IP камеру, ціна на яку невелика. Також SD карту пам’яті на 32 або 64 GB, для запису відео, і звичайно прокладку кабелю до роутера, і відповідно настройку віддаленого перегляду. 

Спеціалісти компанії SolidHome розробляють план, і монтують камери з урахуванням ваших побажань. Для більшої площі, пропонуємо комплект відеоспостереження на 2 камери для захоплення всіх куточків квартири. Якщо ви не хочете псувати ремонт і возитися з кабелями, пропонуємо встановити бездротові камери відеоспостереження. Ціна системи порівняно невелика. Дозволити купити відеоспостереження для квартири може будь-яка сім’я із середнім заробітком. 

Ми займаємося багатьма завданнями і гарантуємо, що установка і підключення системи відеоспостереження наша фірма зробить в найкоротші терміни. Тому якщо ви вирішили придбати камеру відеоспостереження для дому не варто економити на майстрах, які точно і якісно зроблять роботу. 

Щоб замовити систему відеоспостереження для квартири і уточнити ваші запитання звертайтеся до експертів компанії SolidHome.

Copy link
Powered by Social Snap