відеонагляд для дому
відеореєстратор
камера
відеонагляд для дому
відеореєстратор
камера

Відеоспостереження для будинків, котеджів

Система включає:

  • Відеореєстратор з HD диском
  • Камери
  • Джерело безперебійного живлення
  • Встановлення обладнання
  • Налаштування системи

Камери відеоспостереження для дому набули високої популярності.

За 2018 рік, як стверджує поліція, в Україні загальний рівень злочинів знизився на вісім відсотків. Однією з причин таких показників стало те, що системи відеоспостереження все частіше встановлюються в квартирах, домах, будинках, дачах. 

У наш час забезпечення власної безпеки важлива і широко використана практика. Набагато простіше купити відеонагляд для дому, що одночасно і відлякує зловмисників, і в разі вже доконаного злочину допоможе поліції знайти бандитів. 

Встановлення камер відеоспостереження для дому, дачі, квартири у Львові, Києві, по всій Україні

Великою популярністю користується відеоспостереження для дачі. Воно гарантує цілісність вашого майна, поки вас немає на місці. Для великих приватних будинків використовується комплект відеоспостереження на 8 камер, який охоплює всю територію. Вуличні камери спостереження для дому, проектується нашими майстрами, що забезпечує оптимальне розміщення камер. 

Відеоспостереження для дому ціна – найнища по всій Україні

При покупці готових комплектів системи відеокамери для дому , вони будуть максимально адаптовані до ваших потреб. Устаткування підбирається так, щоб система, купити яку можна від 400 у.о., працювала безперебійно і безвідмовно. Компанія SolidHome гарантує, що установка і підключення системи відеоспостереження виповнюється в найкоротші терміни. 

Для зображення якості FullHD використовуються WiFi камери для будинку. Вони автономні, бездротові, а також є можливість віддаленого підключення та перегляду відео онлайн через Інтернет. Відмінними рисами цих WiFi камер є датчик руху і нічне бачення.

 Замовити систему відеоспостереження для будинку і дачі і дізнатися більше , можна звернувшись до експертів фірми SolidHome.

Також у нас Ви можете замовити відеонагляд для офісів.

Copy link
Powered by Social Snap