відеонагляд для складу
відеореєстратор
камера
блок живлення
відеонагляд для складу
відеореєстратор
камера
блок живлення

Відеоспостереження для складів

Вартість системи: від 1500 у.о.

Система включає:

  • Відеореєстратор з HD диском 1-3 шт.
  • Камери 8-32 шт.
  • Блок живлення 4 шт.
  • Монтаж ліній і всіх пристроїв
  • Налаштування системи

Бази та складські будівлі перші в черзі кандидати для систем відеоспостереження. Забезпечити безпекою великі об’єкти, які розташовані великими комплексами, викликають труднощі. Тому відеоспостереження на складі допоможе власникам і працівникам зосередитися на зонах ризику і зменшити загрозу нападів та інших непередбачених ситуацій.

Впровадження камер безпеки на складах стане стримуючим фактором від розбійних нападів та крадіжок. Також монтаж відеоспостереження на складі допоможе при перевірці персоналу і віддаленого моніторингу.

Кожна ситуація з клієнтами є унікальною і часто вимагає певного рівня налаштування. Основною відмінністю між цими системами є самі камери для відеоспостереження і різні пропоновані функціональні можливості. Ми використовуємо різноманітні резолюції камер, розмір об’єктива і технологію камери, щоб надати клієнтам найкращий результат. Комплект відеоспостереження, купити який ви можете у нас на сайті, враховує всі побажання власника складу, а також технічні характеристики та місця розташування сховища.

Ціна на систему відеоспостереження для складу починається від 1500 у.о. Сума може відрізнятись в залежності від кількості камер, а також, які камери будуть використовуватися. Найсучасніший варіант, це ip-камера, купити яку ви можете в нашій компанії. Перевага цих камер в тому, що їх можна розмістити в важкодоступних місцях, також вони не вимагають додаткових матеріалів, а саме кабелів і витрат на їх прокладку.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до експертів фірми SolidHome.

Також у нас Ви можете замовити відеоспостереження для квартири

Copy link
Powered by Social Snap