ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОНАГЛЯДУ, СИГНАЛІЗАЦІЇ, СКС, ТЕЛЕФОНІЇ ДЛЯ AUTOPARTNER

Клієнт: Autopartner

встановлення СКС

Встановлення відеоспостереження є запорукою безпеки бізнесу. «Автопартнер» - провідний супермаркет автотоварів у Львові. Оскільки в супермаркеті знаходиться багато дорогої продукції встановлення охоронної, пожежної сигналізації та відеонагляду навіть не обговорюється.

встановлення СКС

Система відеонагляду виведена відразу на кілька пультів нагляду. На мобільних додатках власників система відеонагляду закомутована на охоронну сигналізацію, і при спрацюванні останньою виводиться додаток відеонагляду. Що дозволяє оперативно реагувати на будь-які спрацювання охоронної сигналізації. Проведено навчання та надані інструкції по роботі систем відеонагляду та охоронної сигналізації. Навчання по роботі з відео архівом.

встановлення СКС

Спеціалістами нашої компанії на цьому об’єкті було встановлено: -15 камер відеоспостереження високої роздільної здатності; - структуровану кабельну мережу із підключенням і налаштуванням активних пристроїв; - охоронну сигналізацію з двома груповими клавіатурами; - ІР телефонію на базі віртуальної АТС; - облаштовано віддалене місце моніторингу.

Copy link
Powered by Social Snap