ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОНАГЛЯДУ, СИГНАЛІЗАЦІЇ, СКС, ТЕЛЕФОНІЇ, СКУД ДЛЯ КОМПАНІЇ АСГ

Клієнт: Авто стандарт груп (АСГ)

встановлення СКС

Компанія SolidHome і компанія замовника є надійними партнерами у сфері зв’язку і безпеки, вже декілька років. За цей час компанія провела монтаж, налаштування, програмування та навчання персоналу по роботі із серверним обладнанням та системами відеонагляду (основні аспекти тестування обладнання та виявлення несправностей) для компанії «Автостандардгруп» у м. Львові.

встановлення СКС

Загальна площа офісних та складських приміщень 1460 м.кв. Розробила та втілила проекти по забезпеченні контролю доступу і обліку часу працівників, за допомогою системи контролю за доступом на базі програмного комплексу «FortNet».

встановлення СКС

Працівниками нашої компанії змонтовано та налаштовано: - 126 робочих місць; - АТС OffiseServ 7400; - Raid-5 масив; - 2 сервера; - 16 вхідних телефонних ліній; - 3 незалежні вхідні інтернет канали; - 18 точок UniFi; - 12 блоків DVR; - 186 камер в офісних і складських приміщень; - 8 точок проходу з обліком робочого часу. Систему обслуговують наші найкращі спеціалісти, вона постійно розширяється, обновляється та вдосконалюється.

Copy link
Powered by Social Snap