відеодомофон
телефон
домофон
відеодомофон
телефон
домофон

Відеодомофон для квартири, будинку, офісу

Система включає:

  • Домофон
  • Визивну панель
  • Запірну арматуру дверей (защіпка, ригель, замок)
  • Дотягувач

Біометрична технологія відбитків пальців вже не існує тільки в фантастичному світі. Щодня її застосування стає частиною нашого повсякденного життя. 

Що може бути більш знайомим, ніж дверний замок? 

SolidHome пропонує біометричний замок, який принесе користь споживачам. Все по хорошей цене! SolidHome спеціалізується на доступі до дверних замків, біометричним відбитком пальців, що ідентифікує відбиток користувача, сканує живий шар дерми, сканує палець користувача і використовується для контролю доступу шляхом блокування дверей без ключа. 

Ця біометрична система безконтактного замикання дверей дозволяє завершити безконтактний вхід, використовуючи тільки аутентифікацію за допомогою зчитування відбитку пальця. Замок не тільки обмежує прохід, але і гарантує, що ніхто не зробить копію ключа, або він буде викрадений або загублений, і вам доведеться бігти, щоб замінити циліндр. 

Встановлення домофонів у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Києві

Тільки уповноважена особа може відкрити двері. Він ніколи не забуде ключ або не втратить, його вкрадуть: його ключ – його палець. Отвір може бути виконано за допомогою відбитків пальців, PIN – коду і відбитків пальців плюс PIN (моделі клавіатури). Вона працює зі стандартними лужними батареями 6В, які забезпечують приблизний термін служби один рік із середнім рівнем 20 щоденних входжень.

 Якщо батарейки вичерпані (світлодіоди сигналізують, коли заряд акумулятора низький), є зовнішній роз’єм живлення з акумуляторним блоком і механічний ключ безпеки для розблокування системи ззовні. Біометричні системи контролю доступу (Україна) прості в установці, без будь – яких робіт або проводки. Кнопка виходу підходить як для нових установок, так і для існуючих. 

Відеодомофони, домофони з камерою – низькі ціни у SolidHome

Деякі додатково включають клавіатуру. Всі вони поставляються з механічними ключами резервного копіювання. 

Біометричний замок, ціна на який не висока, має такі плюси:

  • Елегантний і сучасний дизайн 
  • Високий рівень безпеки і низька вартість рішення 
  • Ідеально підходить для невеликих груп користувачів
  • Висока міцність оптичного датчика
  • Зовнішній вигляд металу для запобігання удару і пошкодження
Copy link
Powered by Social Snap