Новини

Як вибрати систему відеоспостереження для бізнесу?

18 липня 2018

Як вибрати систему відеоспостереження для бізнесу?

    Системи безпеки є обов'язковим атрибутом будь-якого бізнесу. На даний час системи відеоспостереження більш інтелектуальні та ефективніші, ніж у минулому. Краще апаратне забезпечення пропонує додаткові функції, такі як датчики руху та автоматичні сповіщення на мобільні пристрої. Деякі навіть дозволяють вам автоматично і миттєво зв'язатися з правоохоронними органами, якщо це необхідно.
Технічний розвиток, також привів до більш ефективних способів управління запису та зберігання. Тепер власники малого бізнесу мають доступ до надзвичайно потужних систем спостереження за доступними цінами. Ви можете адаптувати систему до конкретних потреб вашого бізнесу. Станом на сьогодні із різноманіття рішень легко вибрати те, яке оптимально підійде під Ваші потреби.

Переваги систем відеонагляду

За допомогою камер спостереження можна не лише заздалегідь попередити і передбачити злочин, але і в напівавтоматичному режимі викликати правоохоронців. Крім цього відеонагляд допоможе підвищити відповідальність ваших співробітників, допомагати вам контролювати продуктивність, а іноді навіть зменшувати страхові ризики.
IP камери або цифрові камери
Є два основних типи камер, які можна підключити до системи відеоспостереження: камери інтернет-протоколу (IP) та сучасні цифрові камери (які витіснили старі цифрові пристрої). IP-камери - це більш сучасна ітерація аналогових камер, а окремі камери, як правило, трохи дорожчі, вони пропонують ряд функцій, які цифрові камери не можуть забезпечити.

Роздільна здатність

IP-камери набагато потужніші, ніж цифрові камери, зазвичай зйомки кадрів від 3 до 24 мегапікселів. Це дозволяє отримати зображення неймовірно чіткості, особливо в порівнянні з більш зернистими аналоговими кадрами, які працюють приблизно на половину мегапікселя. Цифрові ж камери можуть запропонувати до 4 мегапікселів. IP-камери, як правило, більш гнучкі у використанні.

Відеоаналітика

IP-камери також мають додаткові функції, такі як відео аналітика, які дозволяють використовувати мобільні сповіщення та автоматичне записування, якщо є переміщення всередині поля зору камери. Це особливо корисно для тих часів, коли ваш бізнес закритий, і ви хочете знати, чи хтось рухається в приміщенні. Ви можете налаштувати систему, щоб позначати такі події та надсилати сповіщення безпосередньо на свій смартфон, а також записувати кадри з цієї події. Деякі системи також пропонують пряме одностороннє з'єднання з місцевими правоохоронцями.

Мережеві відеореєстратори

Крім того, IP-камери сумісні з мережевими відеореєстраторами (NVR), які пропонують ряд інших переваг над старими цифровими відеореєстраторами (DVRs. NVR записує відео високої якості та дозволяє масштабувати системи набагато легше, ніж це можна зробити за допомогою відеореєстратора.

Порівняльна вартість системи

Хоча IP-камери, як правило, дорожчі, ніж цифрові, загальна вартість повної системи IP, як правило, трохи нижча, ніж цифрової системи. Оскільки IP-камери мають більший кут огляду їх потрібно значно менше. А це крім вартості камер і кабельна продукція і вартість монтажних робіт. Отже, на великих об’єктах є доцільним розглянути можливість встановлення ІР системи відеонагляду.