Новини

Відеонагляд для офісів і складів

29 грудня 2018

Відеонагляд для офісів і складів

Вибір відеоспостереження для вашого бізнесу в першу чергу залежить від того, чого Ви хочете досягти. Наприклад, моніторинг співробітників у невеликому офісі, не вимагає того самого типу камери, як великий офісний центр чи скажімо мережа складських приміщень. Система відеоспостереження надає ряд переваг власникам бізнесів в питанні безпеки та управлінні персоналом. На сьогоднішній час на ринку присутній дуже великий вибір обладнання систем відеоспостереження. Спробуємо розібратися в цьому детальніше.

Відеонагляд для невеликого офісу

Камери спостереження невеликих офісів можуть бути різними за стилем, розміром, типом і, звичайно - вартістю. Як правило, встановлення відео в невеликих офісах здійснюється для моніторингу співробітників та відвідувачів.
Що це означає - як правило, до камер не ставиться високих вимог. Скоріше за все, вони можуть бути досить недорогими, навіть якщо вам потрібна система мультикамер для повного охоплення всіх зон контролю.
Обладнання компанії Dahua є недорогим варіантом, якщо Вам потрібна якісна картинка за невеликі кошти.

Відеонагляд великих офісних приміщень

Офісні камери спостереження повинні покривати більшу площу. Вам потрібно буде витратити більше часу на більш ретельний вибір камер і виробника, що міг би задовольнити всі вимоги по забезпеченню якісного відеонагляду. Тут уже доцільними буде застосвування камер із варіфокальним об’єктивом. Без попереднього проекту та розрахунків, правильно обладнати системою Ваш об’єкт буде вкрай складно.
Багато великих корпорацій вибирають системи відеоспостереження для моніторингу працівників та захисту активів. Зазвичай вони включають в себе кілька десятків камер.
Купольні камери є найбільш поширеним вибором для великих офісних налаштувань. Однією з причин цього є те, що вони можуть працювати, навіть якщо хтось точно не знає, де вони дивляться. Крім того, купольні камери краще встановлювати на стелю, що забезпечить ширший діапазон.

Відеонагляд на складі

Камери спостереження на складі є чи не най важливішим елементом безпеки в наш час. Вони мають на меті не лише моніторинг персоналу та захист активів, але також запобіжні заходи.
Вони забезпечують захист прав власників складу та менеджерів складів від потенційних випадків безвідповідальності. За допомогою відеозапису завжди можна довести клієнту чи постачальнику наявність отриманих матеріалів. Чим можна захистити себе від втрати значних коштів.
Dahua i Hikvision є одними з найвідоміших виробників із широкими лінійками відеонагляду. Які пропонують у порівнянні з іншими типами камер, це додаткова можливість покриття великих ділянок з рухом камери (моторизовані камери).
Це пов'язано, перш за все, з тим, що вони можуть панорамувати, нахиляти та збільшуватись у різних напрямках та розташовуватись для автоматичного охоплення областей. Встановлена одна камера, яка відстежує дві окремі області. Такі камери заощадять Ваші кошти.
Спеціалісти компанії SolidHome допоможуть Вам зробити правильний вибір і підібрати необхідне обладнання уникнувши переплат.