Новини

Розумний дім

3 квітня 2018

Розумний дім

Розумний дім – це система, яка забезпечує комфорт власнику будинку, безпеку,  енергоефективність та зручність у використанні.

Колись вартість розумних будинків  становила велику частку будинку в цілому.  В теперішній час  smart home   доступний для людей з середньостатистичною заробітною платою.

Основні функції розумного будинку:

  • Контроль світла;
  • відкриття вікон, штор, жалюзі тощо;
  • налаштування температури;
  • інтеграція автомобіля;
  • можливість регулювання звуку в усіх приміщеннях;
  • відеоспостереження;
  • блокування,розблокування дверей;
  • керування водою.

Всі ці функції та ще багато інших ви можете виконати за допомогою розумного будинку.

Основні переваги системи "Розумний дім"

Система розумний будинок максимально спростить життя домовласників. Речі на які Ви приділяли багато часу стануть для вас елементарними. Користувачі, які мають встановлену систему smart home на третину економлять на сплаті електроенергії. З встановленням цієї системи більше не виникне проблем з побутовими речима. Наприклад: не вимкнена сковорідка, ввімкнена  праска ,не закриті двері, не виключена вода та інші.

Також ця система корисна для людей похилого віку. За допомогою домашньої автоматизації люди похилого віку будуть почувати себе безпечно і комфортно без додаткового догляду. Ви зможете контролювати перегляд відео каналів, які переглядають діти, а також встановлювати певні години для перегляду телебачення. З системою «розумний дім» Ви можете без проблем залишати дітей самих вдома і слідкувати за ними за допомогою свого мобільного телефону чи іншого пристрою.

Розумні будинки можуть враховувати переваги користувача. Наприклад , тільки власник прибуде  до дому ваш дім буде прогрітий,  двері в гараж автоматично відкриються, подвір’я освітиться. Як тільки ви зайдете в дім ввімкнеться світло, загориться камін і буде лунати чудова музика. Завдяки автоматизованій системі газон біля дому буде поливатись тільки тоді, коли буде потрібно і з потрібною кількістю води. За допомогою системи «smart home»  електроенергія водопостачання та інші ресурси будуть використовуватись більш ефективно, що дозволить  зекономити користувачам не тільки гроші і час, а й природні ресурси.