Новини

Найкращі місця для розміщення камер відеонагляду

19 вересня 2018

Найкращі місця для розміщення камер відеонагляду

   IP-камера – це цифрова відеокамера, яка має можливість записувати відео / дані, а потім передавати дані по мережі для цілей відеоспостереження. Незважаючи на те, що сьогоднішні IP-камери дуже прості в установці, найбільша проблема полягає в тому, щоб переконатися, що ваші IP-камери захищені належним чином від зовнішнього втручання…

   Щоб ваша IP-камера працювала належним чином, потрібно підключити її до маршрутизатора за допомогою дротового,  або бездротового (Wi-Fi) з'єднання. Вхідні точки, такі як двері, вікна, повинні бути захищені камерою. Під час встановлення камери, переконайтеся, що кут огляду камери може охоплювати ці точки входу максимально можливо. При встановленні IP-камер для вашого будинку ви повинні визначити, які з них найкраще підходять під задані умови експлуатації, адже камер з різними характеристиками у кожного виробника є велика кількість.

ПАНОРАМНІ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

    На сьогоднішній день панорамні камери, як нова форма IP-камери безпеки стають все більш популярними. Панорамна камера, незалежно від типу об'єктива із фішером, або багатоцільовим об'єктивом, здатна забезпечити 360-градусну зону видимості. Отже, вони чудово підходять для спостереження, який потребує широкого покриття території в одному виді.

ФІКСОВАНІ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

   Найпоширеніший тип IP камери безпеки. Вони монтуються з фіксованим об'єктивом, щоб забезпечити фіксований кут огляду, тому вони зазвичай розміщуються у фіксованому положенні. Вони є відносно недорогими камерами, які можуть достатньо захистити невелику область. Однак вони обладнані різними типами лінз, що мають різний кут огляду.

Правильне місце для розміщення камер

   Якщо ви маєте намір встановити камери у вашому домі, вам потрібно буде визначити області, які будуть контролювати камери відеоспостереження. Ідеальні місця для встановлення камер можуть бути такі: передній вхід, вікна першого поверху, на задньому дворі або гаражі. Рекомендується встановлювати камери в місцях де вони не кидатимуться відразу в очі.

ПЕРЕДНІЙ ВХІД

   Передні двері повинні бути захищені камерою, оскільки грабіжники, зазвичай, входять додому через вхідні двері. Установлюючи камеру, переконайтесь, що ви приховали, або замаскували камеру.

Камери WiFi в приміщенні, що стоять перед вхідними дверима

   Ви можете встановити закриту камеру, яка вказує на вхідні двері зсередини. Є багато областей, для розміщення камери - книжкова полиця, письмовий стіл, шафа для посуду, камінна шафа або невикористане камінне приміщення. Хороша ідея такого типу позиціонування полягає в тому, що камера може легко і ясно бачити обличчя людини, яка наближається до вхідних дверей. Якщо ви користуєтеся камерою, обладнаною ширококутним фіксованим об’єктиву.

ЗАДНІЙ ВХІД

   Задній вхід також є важливим місцем для встановлення камери безпеки. Область задніх дверей особливо вразлива, оскільки передні двері добре проглядаються з вулиці. Зловмисники, швидше за все, прокрадаються з задньої частини будинку. Найкращий спосіб встановити камеру в цій області полягає в тому, щоб змонтувати її на задній стіні зі середини.

ЗАДНІЙ ДВІР

   Злодії часто входять у будинок з заднього двору або розбиваючи бічні ворота/вікна. Окрім того, щоб запобігти шахрайствам від крадіжки дорогих газонних і садових машин та рекреаційного обладнання, потрібно стежити за тим, щоб IP-камера була встановлена ​​для контролю за тим, що відбувається, оскільки задній дворик також є місцем, де діти витрачають багато часу. Розмістіть камеру у вхідній точці, щоб вона виконувала великий стримуючий ефект для потенційних вторгнень. Іншими корисними порадами для забезпечення вашого заднього двору є встановлення декількох прожекторів з датчиком руху.

ГАРАЖ / ПІДВАЛ

   Багато будинків мають гаражі / підвали. Гараж / підвал - це ще одне найбільш вразливе місце, тому що воно не зайняте. Оскільки місце зазвичай заповнюється дорогими предметами, такими як автомобілі, мотоцикли, місце слід контролювати IP-камерою. Правильна установка камери - це місце, де камера може націлюватися на передні гаражні двері.