Новини

Dahua представляє нову мережеву камеру 4K Ultra-HD

3 квітня 2018

Dahua представляє нову мережеву камеру 4K Ultra-HD

Dahua Technology, провідний світовий виробник продуктів відеоспостереження із головним офісом в місті Ханчжоу, Китай, оголосила про вихід своєї нової 4K Ultra-HD мережевої камери серії DH-IPC-81200. Ця нова серія є самою новою пропозицією від Dahua і має 12-мегапіксельну (4K UHD) роздільну здатність і особливості 4K ультра-HD кодека і нової системи виявлення.

Всі моделі DH-IPC-81200 Network Camera Series забезпечують повну роздільну здатність 3840х2160 при частоті кадрів - 30, щоб отримати чіткі зображення. Ця серія використовує якісну матрицю Sony Exmor R 1/1,7 CMOS-датчик кольору з 12-мегапіксельною ефективною роздільною здатністю і Ambarella Cortex-A9 з частотою 1 ГГц двоядерний процесор DSP, який генерує більш чіткі зображення з високою чутливістю і низьким рівнем шуму. З відмінною якістю відео з 4K роздільною здатністю HD, нова Dahua 4K серії Ультра-камера HD підходить як для внутрішнього так і зовнішнього монтажу, і забезпечить чудову передачу сцени та яскраві образи.

Dahua HFW81200E-Z і Z-HDBW81200E обидві моделі обладнані оптичним зумом з синхронним фокусування і масштабування може, що дозволяє сфокусуватися протягом 5 секунд. Потужний об'єктив надає широкий кут огляду (106 ° ~ 32 °). 4K ультра-HD серії має нову функцію E-PTZ, яка надає можливість авто-стеження за об'єктами, які викликали тривогу. Високий клас апаратних засобів доповнюється настільки ж потужним програмним забезпечення, що дозволяє втілювати різноманітні інтелектуальні функції, включаючи ІТТ, виявлення особи, відокремлення людей по карті тепла. Dahua 4K Ultra-HD мережева камера вразить новим візуальним досвідом користувачів, а також легкістю у використанні, забезпечуючи максимальну безпеку та експлуатаційну ефективність.