Новини

Cистеми безпеки

16 серпня 2018

Cистеми безпеки

Що таке система безпеки?

    У даному випадку мова йде про системи домашньої безпеки, які є набором інтегрованих електронних пристроїв, що працюють разом із центральною панеллю керування для захисту від грабіжників.

    Типова система домашньої безпеки включає в себе:

• Панель керування, яка є основним контролером системи безпеки вдома
• Датчики на двері і вікна
• Датчики руху, як всередині, так і зовні
• Дротові або бездротові камери безпеки
• Сирена

Професійні системи безпеки

     Системи безпеки призначені для виконання певних завдань при порушенні захищуваної зони. Поведінка системи безпеки під час вторгнення залежить від типу системи.
Якщо вашу систему безпеки обслуговує спеціалізована компанія, то в такому випадку встановлено двосторонній зв’язок. Коли у вашому домі виникає спрацювання системи на зовнішні впливи. Кваліфікований спеціаліст з безпеки зв’язується із власником житла, поставивши його до відома. Одночасно надає рекомендації до його подальших дій. Також паралельно висилає патрулюючий підрозділ для встановлення причин спрацювання системи.

    Ці типи систем безпеки підтримуються зв’язок з моніторинговою компанією одним із декількох способів, а саме:

• За наявними домашніми телефонними лініями, які продовжують працювати під час відключення.
• Бездротово - через стільникові радіочастоти, як мобільні телефони, які також продовжують працювати під час відключення живлення.
• Через інтернет-протокол (VoIP).
    У разі виникнення надзвичайної ситуації компанія-спостерігач повідомить відповідний орган: поліцейську службу, пожежну службу або швидку допомогу. Компанія-моніторинг також намагатиметься підтримувати зв'язок з домовласником, поки служби надзвичайних ситуацій не прибудуть до вашого дому.
Моніторингові системи зазвичай дозволяють домовласникам (або призначеним особам) отримувати повідомлення через текстові повідомлення та електронну пошту, коли виникає порушення безпеки.

Системи безпеки, що не контролюються

    Існує безліч систем безпеки, які не містять професійно контрольованих служб. У випадку вторгнення додому, коли встановлено такий тип системи безпеки, звучить сигнал високої роздільної здатності. Звернення до поліції, або іншого органу з питань надзвичайних ситуацій має здійснюватись власником житла самостійно.

Переваги системи домашньої безпеки

    Численні дослідження показують, що будинки у яких налаштована система безпеки у три рази менший ризик бути пограбованим.
При наявності у домі системи безпеки страхування будинку обійдеться на 20% дешевше, оскільки більшість страхових компаній надають хороші знижки власникам домашніх систем безпеки.
    Ще однією перевагою є можливість дистанційного керування своїм будинком. Ви зможете запустити і знешкодити вашу систему безпеки з будь-якої точки світу. А також використовувати кнопку «паніка», щоб викликати миттєву допомогу з боку компанії, що Вас обслуговує.