ВІДЕОНАГЛЯД

Контроль за територією Камери відеоспостереження будуть вашими очима , Ви зможете відслідковувати ситуації в місцях встановлення камер як на місці так і через Інтернет. Знаючи що встановлені камери моніторингу: працівники будуть більш дисциплінованими та обережними, що підвищить продуктивність праці, а також це значний стримуючий фактор для злочинців, та можливість швидкого реагування на крадіжку.
Запис усіх подій Найнадійніша система безпеки , давачі якої, охороняють ваш будинок. Безпека абсолютно всіх приміщень, а також прибудинкових територій - під найсуворішим контролем охоронної системи. Ви завжди в курсі того, що відбувається у вашому будинку, офісі чи магазині.
Віддалений перегляд Домофон веде статистику всіх ваших відвідувачів, записує для вас повідомлення та фото відвідувачів. Ведення відео архіву допоможе фіксувати всі події в місцях спостереження та допоможе захистити вашу сторону в спірних ситуаціях. Якщо немає потреби цілодобово вести відео архів, ми зможемо налаштувати ведення відео архіву тільки в певний час або лише на момент спрацювання датчика руху камери.
Розпізнавання лиць Завдяки цьому можна більш якісно організувати систему протидії небажаного проникнення на територію об’єкту. Відеоспостереження можна пов’язати з турнікетами і організувати автоматичний пункт пропуску за принципом «свій-чужий».
Система розпізнавання номерів Ефективне зчитування номерних знаків автомобіля дозволяє контролювати транспортний потік та запобігти не санкціонованому проїзду.
Технічна підтримка Завдяки висококваліфікованим спеціалістам і найкращому обладнанню, ми даємо гарантію на всі види послуг, та гарантію на все обладнання. Індивідуальний підхід та обслуговування, можливість коректування і зміни конфігурації в залежності від ваших побажань.