ТЕЛЕФОНІЯ

Телефонія чи не найважливіший інструмент для організації роботи на підприємтсві чи у офісі. Якщо у Вас більше десяти працівників рекомендуємо задуматися над впровадженням у себе в офісі цього чудового інструменту.

В залежності від кількості робочих місць та фінансових можливостей пропонуємо нашим клієнтам ІР-телефонію або цифрову чи аналогову телефонію. Детально на них зупинятися не будемо, адже вибір обладнання для тих чи інших потреб є дуже індивідуальною задачею. Розглянемо краще те, що ж Ви отримаєте ставши щасливим власником офісної АТС.

 По-перше. Найважливіше - це те, що жоден клієнт не буде втрачений. У разі наступного вхідного дзвінка телефонна станція переадресує на наступного вільного працівника. Також є можливість записати текст вхідного привітання, що дозволить клієнту одразу попасти до бухгалтерії чи до тех. спеціалістів не відволікаючи при цьому офіс-менеджера. Крім того Ви отримаєте внутрішню коротку (переважно 4-ох цифрову) нумерацію, що дозволить спілкуватися всередині організації без проблем, а також легко переадресовувати вхідні дзвінки, якщо помилково зателефонували не до того працівника.

 По –друге. У разі вхідних дзвінків до Вас в позаробочий час, телефонна стація зможе записати вхідне повідомлення чи прийме факс. Погодьтесь це дуже зручно як Вам, так і Вашим клієнтам.

 По-третє. Коли Ваша організація буде розширюватися, Вам не потрібно буде міняти обладнання, а лише доставити додаткові модулі, що є дуже економно та практично.