ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Охоронна сигналізація скоріше необхідність, ніж розкіш. Вона гарантує безпеку вашого майна у разі відсутності власників. При необхідності сигналізація може підключатися до пульту централізованого управління.

У разі проникнення зловмисника у будинок відразу надійде сигнал тривоги. Через 5 хвилин після його отримання прибуває група швидкого реагування. Співробітники з величезним досвідом роботи і спецпідготовкою мають все необхідне для затримання злочинця.

Охоронну сигналізацію можемо умовно поділити на два види, які пропонуємо нашим клієнтам:

1.     Автономна охоронна сигналізація.

Це набір засобів та обладнання,  які замовник з нашою допомогою вибирає відповідно до своїх побажань та особливостей об’єкту. Характеризується невеликою вартістю, і як наслідок меншою захищеністю майна. Замовник може на свій розсуд вибрати спосіб оповіщення у разі спрацювання сигналізації. Найменш ефективним вважається сирена, яка може відлякати непідготовленого злодія та повідомити сусідів про пограбування. Більш ефективним є повідомлення про пограбування у вигляді sms та телефонного дзвінка на телефон власника і його довірених осіб.

2.     Пультова охоронна сигналізація.

 На відмінну від першого варіанту відповідальність за безпеку бере на себе охоронна організація. Яка у разі тривоги прибуде на ваш об’єкт, щоб нейтралізувати загрозу вашому майну. Це реалізовується за допомогою спеціального комунікатора, який передає сигнал із сигналізації на пульт цілодобового спостереження.